• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - Location Tips

Troszke z innej beczki ale zeby nowego tematu nie robic.
Nie wiem od jak dawna, bo w majowke wyrwalem na urlop, ale dzisiaj zauwazylem, ze w Arkadii jest ponad 20 pokestopow obok siebie co jest doskonalym miejscem do farmienia itemkow :p przed wyjazdem bylo tylko kilka stopow. Gym nadal tylko jeden.
Wie ktos jak wyglada sytuacja w innych partnerskich centrach handlowych w Warszawie?
  Odpowiedz
Zobacz też

W Galerii Mokotów podobnie, może nie 20, ale też ich tam wysypało już jakiś czas temu
  Odpowiedz

Co do Arkadi to ciekawe. Nie ma nowych map więc sprawdzić nie moge ale na starej widze praktycznie brak stopów.
Możesz powiedzieć coś więcej ? gdzie one są itd rozłożone po całej galeri czy części ?
  Odpowiedz

Są na całej galerii dookoła. Jedna rundka to -/+ 20 pokestopów. Są to pokestopy sponsorowane i gdy tam byłem to nie wyskakiwały z nich żadne pokemony, ale plecak zapełniłem błyskawicznie Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6493&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

No to na zime jak znalazł by było Uśmiech
Ile mniej więcej trwa "rundka"? tj obejście całości?
  Odpowiedz

Jak Wy gracie w tych centrach handlowych ? Już kiedyś się pytałem, nie dostałem odp. Przecież tam GPS szaleje i można dostać się do gymów/ pokestopów tylko tych bliżej ulicy, a te na środku Galerii Mokotów do zdobycia tylko przez czity.
Zależy kto skąd jest, ale nie ma lepszego miejsca na kręcenie pokestopów niż Wyścigi (obok jest jeszcze ul. Aleja Wyścigowa i tam respią się fajne poki dosyć rzadkie) , ten cały ruch przy CH mnie dobija i te szlabany, ograniczenia..
  Odpowiedz

Od 18 lutego Arkadia jest partnerem Pokemon Go, pisali o tym na TT i FB. W 10 minut obejdziesz całość.
  Odpowiedz

@LukseburskiSkąpiec - dzięki za info Uśmiech może kiedyś skorzystam jak pogoda będzie nie odpowiednia Uśmiech

@bart - każdy ma swoje ulubione miejsca do zbierania. Ja osobiście mam pare, w zależności od pogody i możliwości.
Teraz z racji lata jeźdze na rowerze po małym parku. Czas przejazdu mniej niż 5 minut więc na spokojnie jest czas i połapać poki. Ilość stopów do zaliczenia - 8 zbytnio sie nie męcząc Uśmiech do tego km sie nabija, spokój cisza i przyroda Uśmiech
Na lenia - jeźdze tramwajem przez centrum (ktoś pisał że robi podobnie tylko autobusem w korkach) i stale jest co kręćić tylko tu juz jest troche nerwu i trzeba szybko kręcić, często poki trzeba odpuszczać Uśmiech

W sumie co jakis czas zmieniam miejsca by sie zabardzo nie znudzić Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości