• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aerodactyl - czy ktoś złapał dzikiego ?

Aerodactyl to jedyny pokemon który został mi do złapania z dostępnych. 
Nie mówię o Tauros tylko w USA, FRfetch tylko w Azji, Kanghaskhan - Australia - oszukiwać nie chce a raczej po poksa tam się nie wybiorę Oczko
10 km u mnie jak na lekarstwo - nicccccccccccccccccc

Czy ktoś tą mendę widział w tych miastach Lublin, Hrubieszów, Zamość ?
  Odpowiedz
Zobacz też

Na pewno ktoś widział ale nie jest to pokemon który ma regularny spawn. Pojawia się on bardzo rzadko i losowo w wybranych miejscach. Możesz tylko liczyć na farta. Nie mam tylko dwóch pokemonów Aerodactyla i Laprasa. Aerodaktyla raz tylko widziałem na radarze ale jechalem do pracy i nie miałem czasu więc go olałem, teraz bym się chyba zastanowił.

Odpowiedz

Laprasa też na dziko nie miałem - ale lvl 32 więc 3 szt z jajek mam Oczko Najwiekszy problem miałem z Togepi - chyba 35 jajek 5km ale jest Oczko
  Odpowiedz

Też do tej pory nie widziałem Aerodactyla, ani nie wykluł mi się z jaja, więc chyba ciężko go spotkać. Ponoć jest 4,2% szansy że wykuje się z jajka 10 km, więc tutaj mam najwidoczniej pecha.

Poza nim z pierwszej generacji brakuje mi jeszcze tylko... Muk'a. (nie liczę oczywiście Pokemonów legendarnych i regionalnych) Jakoś nie słyszałem żeby inni mieli z nim problem, ale do tej pory Grimera widziałem tylko 3 razy (z czego jeden uciekł) + raz wykluł mi sie z jajka 5 km. (pomimo setek takich wyklutych, ale to akurat nic dziwnego, bo jest ponoć tylko 0,5% szans, że Grimer wykluje się z jajka 5 km) Co prawda mógłbym dać go jako buddy żeby dobić brakujące do ewolucji cukierki, ale w sumie mi się nie spieszy.

Z Pokemonów dodanych póki co z 2 generacji nie wyluł mi się jeszcze tylko Pichu.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...e=Arcanine]
  Odpowiedz

Ja np. Aerodaktyla złapałem 2 razy w tym samym miejscu, a jeden mi się wykluł z jaja dawno temu, więc nie wiem czy resp taki losowy. Wczoraj widziałem Aerodaktyla z domu, ale nie chciało mi się wychodzić z przeziębieniem w taki mróz...
[Obrazek: b31c1c7a65200.jpg]
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3195&n...e=Cloyster]
  Odpowiedz

no bez jaj Oczko ok szukam dalej

Po świętach coś słabo jaja wypadają - a dyszek brak
  Odpowiedz

Dla pocieszenia dodam, że z gen1 mi też brakuje tylko Aerodactyla (Oświęcim i okolice) mam 33lvl, gram od polowy lipca i wyklulem okolo 30szt 10km jajek...
  Odpowiedz