• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypakowane gymy

genialna sprawa. Z biura gps lapie mi gyma - ustawionego idealnie miedzy wydzialem prawa uniwestytetu (wiec spora szansa, ze ktos bedzie mial ochote wyskoczyc na chwile i powalczyc). Bije sobie prestiz z jednym pokiem w srodku do lvlu 8 i do tego jeszcze jakies losowe osoby wbijaja na 4-5 wolnych spotow. Czuje sie jak jakis filantrop Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz
Zobacz też

A czy na gym 10LVL idzie się jakoś wbić ?
Login: paSTorEK23
Grupa: Mystic
Miasto: Ostrów Wlkp.
  Odpowiedz

Nie wiem czy idzie ale bez drobnego oszystwa sie nie da. Max to 10 osób i nie da się wejś większj liczbie graczy.

Owy trik polega na posiadaniu drugiego konta w odmiennym teamie którym zbija sie gym z 10 na 9 lvl. Następnie swoim kontem ponownie robisz prestiż na 10 lvl i wkładasz swojego pokemona.
  Odpowiedz

Powiem tak, obserwuje uważnie gre i moje lokalne środowisko, wiekszość ksywek kojarze ii znam do kogo należa i tak jakoś od 3 tyg pojawiła się grupka czerwonych. Nie znane mi wcześniej Nicki, lvl 29-33 i przejmuja GYMy o dziwnych porach. Przejęli w promieniu 3km 90% obiektów.

Wczoraj 23 zgarnąłem dwa pkt w drodze powrotne i zdrowo zmarzlem przy tym. A rano pobudka 6.20 i GYMy już przejęte. Mam jakieś swoje zdanie na ten temat, a co Wy sądzicie ?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=2154&n...ve=Jolteon]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Wiadomo że walka z botami i zmianami lokalizacji to walka z wiatrakami. Poza jedna wielka akcja banowania Niantic nic nie zrobił Uśmiech
  Odpowiedz