• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypakowane gymy

Niedaleko mam gym którego niebiescy dopakowali na 10 poziom. Od kilku dni się twardo trzyma i nikomu jeszcze nie udało się go odbić. Moje pytanie: czy po jakimś czasie gumy się resetuje do koloru szarego??
  Odpowiedz
Zobacz też

Nie, same z siebie Gymy sie nie resetują.
  Odpowiedz

każdy da się odbić, czasem może być ciężko ale się da, szczególnie w dwie osoby Uśmiech U mnie w okolicy jest śmiesznie, czasem odbiją gym lvl 10 z min CP 1500+ a 100m obok jest lvl 7 max CP 1500 - i tego nie ruszą... Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

dzięki za odpowiedzi
  Odpowiedz

Po za tym co w tym zlego ze niebiescy ? Język
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=2154&n...ive=Rhydon]

"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja ostatnio z dwoma kumplami 8 lvl gymu rozwaliliśmy. Nie powiem ciężko było, lapras i snorlax ponad 2k cp no ale daliśmy radę, a nie mamy żadnego poksa powyżej 1.5k cp Oczko
  Odpowiedz

(09-09-2016, 21:32 )WieRtaR napisał(a): Po za tym co w tym zlego ze niebiescy ? Język

Po co zadawać pytanie umieszczając w tym samym pytaniu odpowiedź? Język

A poważnie to nic nie mam do niebieskich.. nawet szacunku Duży uśmiech

A tak na serio co prawda żółty team jest najlepszy ale nie dyskryminujemy kogoś że w chwili wielkiej słabości wybrał gorszy team, czerwony czy niebieski.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

U mnie tez na 1 gymie sa niebiescy na 10 - z tym, ze ja juz nie jeden raz waliłam podobnej wielkości gymy i to z powodzeniem- ważne miec dobre poki, trochę umiejętności i tłuc rywali w minimum 2 osoby Uśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz

(09-10-2016, 11:21 )DerVuSSH napisał(a):
(09-09-2016, 21:32 )WieRtaR napisał(a): Po za tym co w tym zlego ze niebiescy ? Język

Po co zadawać pytanie umieszczając w tym samym pytaniu odpowiedź? Język

A poważnie to nic nie mam do niebieskich.. nawet szacunku Duży uśmiech

A tak na serio co prawda żółty team jest najlepszy ale nie dyskryminujemy kogoś że w chwili wielkiej słabości wybrał gorszy team, czerwony czy niebieski.

Jak te zlośliwości dodaja charakteru tej grze Język

Ja utknalem generalnie pod wlasna firma, sa dwa GYMy ktore juz utrzymuja sie tam z dobre 2-3 tygodnie. Lvl 10 najslabszy Pokemon 1900 Cp. Najlepsze po 3300 Cp i generalnir nikt tego gowna jeszcze nie ruszyl. A przydaloby sie :/ Bo sam tego nie jestem wstanie zbic szybko.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=2154&n...ive=Rhydon]

"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja też w jednym gym siedzę cały czas to nawet jak się nie chce latać po mieście to i tak te 10 monet jest
  Odpowiedz