• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generator Sygnatur dla społeczności Pokemon-GO.pl

Odkąd powstał ten generator, podaje on nieistniejące lokalizacje zdjęć Pokemonów Exeggutor oraz Mime. Odnośniki zdjęć są do adresów:

http://forum.pokemon-go.pl/GeneratorSygn...ggutor.png
http://forum.pokemon-go.pl/GeneratorSygn...s/Mime.png

(a tu dla przykładu poprawne zdjęcie: http://forum.pokemon-go.pl/GeneratorSygn...canine.png)

ale nie ma tam tych zdjęć. Przez co nie można umieścić tych Pokemonów w sygnaturze, bo cała się przez to nie ładuje.

CZY JAKIŚ ADMINISTRATOR TEGO FORUM MÓGŁBY W KOŃCU TO NAPRAWIĆ I DODAĆ TE ZDJĘCIA NA SERWER??? (możliwe nawet że tam są, ale pod innymi nazwami)
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz
Zobacz też

Nie, to była autorska pierdółka ex-adminki i nikt tego niestety nie zmieni
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Ale tak naprawdę nie trzeba grzebać w kodzie, wystarczy dodać brakujące grafiki. Chyba jest ktoś kto ma dostęp administratora do tej strony? Możliwe nawet że te grafiki tam są, tylko z inną nazwą, wtedy wystarczyłoby zmienić ich nazwy.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Jasne, że są, sam liczyłem na to, że Administrator jakiś albo wrzuci, albo się dokopie. Ja się dokopałem do jednej i zajęło mi to przed chwilą kilka sekund.

Exeggutor:
http://forum.pokemon-go.pl/GeneratorSygn...gcutor.png

Jak widać po prostu dodana została literka "c". I tak jak pisze przedmówca wystarczy się wbić przez SFTP do odpowiedniego folderu i zmienić nazwy plików na poprawne i tyle. Wot cała filozofia, wystarczy Filezilla/WinSCP/dowolny inny klient i odrobina chęci. A dostęp ktoś ma. Musi mieć. Tylko musi mieć też chęci do zmiany nazwy dwóch plików. Uśmiech

Mime'a nie znalazłem, kilka prób wykonałem, ale nie chciało mi się tracić dalej czasu. Skanery też niewiele zdziałały, te które znam i których czasem używam. Nie ma sensu robić z mojej strony zabawy w poszukiwanie, skoro admin wleci na storage i będzie miał wszystko na tacy.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

próbowałem nieśmiało zgłosić problem z dodawaniem sygnatury (to było w edycji posta, ale chyba nie przeszło weryfikacji). to nic. spróbowałem sam wyjaśnić o co chodzi.

a więc chodzi o to, że w żadnym miejscu (poza "ulubionym pokemonem") nie można wstawić "Exeggutor" - wtedy system nie wstawia sygnatury (sprawdzałem tylko na tym pokemonie, nie wykluczone że są problemy jeszcze z innymi).

widziałem, że w poprzednim poście też sygnalizowano podobny problem, więc proszę w imieniu swoim i kolegi o reakcję

z góry dzięki
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz

Oszust. Link usuniety
  Odpowiedz

Nie ma co zglaszac bledow. Jedyny admin jaki mial dostep do tych plikow i ktory sie tym interesowal spadl z rowerka (czyt. poszedl sobie). Poprawek nie ma i nie bedzie, niestety.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
  Odpowiedz

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10208&...e=Vaporeon]sprawdzam sygnaturę
  Odpowiedz

pytanie jest takie: czy można się spodziewać dodania do generatora pokemonów z II generacji?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz

Kolejny raz: Nic w tym nie bedzie zmienione, chyba ze kiedys cudownie powroci adminka, ktora jako jedyna ma do tego dostep.
  Odpowiedz